ALKOMAT PROMILER AL-6000 PROFESSIONAL RED

289,00 zł
Brutto

Ciekawy, ergonomiczny wygląd połączony z wyjątkową precyzją!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka już od 8,12 PLN
2-3 dni
Dostępne metody dostawy:
Odbiór osobisty
Kurier DPD - płatność z góry
Kurier DPD - płatność przy odbiorze
Paczkomaty - płatność z góry
Paczkomaty - płatność przy odbiorze

ALKOMAT PROMILER AL-6000

 

AL 6000 Professional to wysokiej jakości alkomat marki PROMILER. Ciekawy, ergonomiczny wygląd połączony z wyjątkową precyzją!

Urządzenie cechuje się wyjątkowym, ergonomicznym kształtem, który idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika. Detektor alkoholu wskazuje wynik z dokładnością do 0.01‰ w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰. Alkomat jest wyposażony w stabilny czujnik półprzewodnikowy dedykowany specjalnie dla tego modelu. Dokładność do 0.01 ‰ jest z pewnością wystarczająca dla użytkownika indywidualnego do codziennego użytku.

Alkomat AL 6000 Professional uzyskał aprobatę wielu użytkowników dzięki niskim kosztom eksploatacji i kalibracji. Istotnym czynnikiem dla użytkowania alkomatu jest wymienny moduł czujnika. Po zużyciu sensora, należy zakupić przekalibrowany moduł, który każdy samodzielnie z łatwością zamontuje po wyjęciu zużytego czujnika.

Za sukcesem tego produktu marki PROMILER stoi również szereg funkcjonalności wspomagających użytkowanie. Jedną z nich jest zapamiętywanie całkowitej ilości wykonanych testów. Funkcjonalność pomaga określić termin kolejnej kalibracji. Doradzamy kalibrację co 300 pomiarów lub pół roku.

Kolejną bardzo użyteczną funkcjonalnością jest praca w dwóch trybach pomiaru (aktywnym i pasywnym) w zależności od tego czy zależy nam na dokładności wyniku czy szybkości pomiaru. Podczas pracy w trybie aktywnym wynik widoczny jest na cyfrowym wyświetlaczu w zakresie 0.00 - 4.00 ‰ z dokładnością do 0.01‰. W trybie pasywnym (inaczej nazywanym szybkim) do wykonania badania nie potrzebny jest ustnik, a wynik podawany jest w trzech przedziałach: niskie stężenie – 0, średnie – Lo, wysokie – Hi. W trybie szybkim urządzenie jest od razu po pomiarze przygotowane do kolejnego testu. Taka funkcja sprawdza się idealnie w sytuacji, kiedy w krótkich odstępach czasu chcemy wykonać dużą liczbę testów – czyli w miejscach pracy, podczas imprez, itp.

Innowacyjne oprogramowanie AL 6000 rewiduje prawidłowość działania czujnika, weryfikuje poziom naładowania baterii, ale również kontroluje przepływ powietrza w celu optymalizacji objętości pobranej próbki.

02106
1 Przedmiot

Napisz swoją opinię

ALKOMAT PROMILER AL-6000 PROFESSIONAL RED

Ciekawy, ergonomiczny wygląd połączony z wyjątkową precyzją!

Napisz recenzję