kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Blog - co nowego?

Analityczna waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej - dlaczego warto taką wybrać?

Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej pomaga w dokładnej analizie naszego składu ciała, pozwala nam to stale i precyzyjnie kontrolować ilość tkanki tłuszczowej. Do niedawna takie pomiary można było uzyskać wyłącznie za pomocą specjalistycznego sprzętu na siłowni lub u dietetyka. Teraz jest możliwe we własnym domu. W tym artykule wyjaśnimy na jakiej zasadzie działają wagi analityczne

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 612 odsłony

Idealny pomysł na prezent - nasze propozycje cz1

Znowu godzinami zastanawiasz się nad dobrym pomysłem na prezent? Nic nie przychodzi Ci do głowy, masz już dość bezowocnego przeszukiwania sieci. Wiemy z doświadczenia jak trudno czasem wpaść na coś odpowiedniego, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i ułatwić tegoroczną decyzję. Oto kilka naszych propozycji na udany prezent.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 528 odsłony

Leżaczek bujaczek - Czyli niezbędnik każdego malucha

Leżaczek to niezwykły wynalazek na miarę naszych czasów. Nie od dziś wiadomo, że chwila wytchnienia dla młodej mamy jest na wagę złota. Dlatego mamy, które zdecydowały się na zakup tego urządzenia tak bardzo chwalą sobie jego zastosowanie.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1032 odsłony

Otwarcie nowej wersji sklepu internetowego SORTEO!

Ten rok przyniósł wiele zmian dla każdego z nas. Teraz czas na zmiany w Sorteo.pl ! Witamy Cię w naszym nowym, lepszym i  ładniejszym sklepie internetowym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy poświęcić nieco więcej uwagi naszej witrynie.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 144 odsłony