kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Analityczna waga łazienkowa  z pomiarem tkanki tłuszczowej - dlaczego warto taką wybrać?

Analityczna waga łazienkowa  z pomiarem tkanki tłuszczowej - dlaczego warto taką wybrać?

Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej pomaga w dokładnej analizie naszego składu ciała, pozwala nam to stale i precyzyjnie kontrolować ilość tkanki tłuszczowej.Do niedawna takie pomiary można było uzyskać wyłącznie za pomocą specjalistycznego sprzętu na siłowni lub u dietetyka. Teraz jest możliwe we własnym domu. W tym artykule wyjaśnimy na jakiej zasadzie działają wagi analityczne

Dla kogo przeznaczona jest waga analityczna?

Waga analityczna może tak naprawdę dobrze posłużyć dosłownie każdemu. Z pewnością zachwyceni będą takim urządzeniem Ci, którzy od długiego czasu trenują, dbają o linię lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z walką o idealną sylwetkę. Dzięki takiemu urządzeniu można na bieżąco monitorować swoje postępy lub zmiany. Najlepsze jest to, że można to robić w komfortowych warunkach własnego domu. Okazuje się, że analityczna waga łazienkowa to bardzo praktyczny i użyteczny produkt, który bez trudu zmieści się w naszej łazience. 

Jak wybrać odpowiednią wagę łazienkową?

Na rynku obecnie jest wiele takich produktów. Najlepiej jednak przed zakupem zastanowić się jakich funkcji poszukujemy. Może być to prosta waga, która mierzy procentowy stan tkanki tłuszczowej. Jednak jeżeli już decydujemy się na taką funkcje, koniecznie poszukajmy wagi, która ma ich znacznie więcej. Bowiem na rynku są już wagi, które same obliczają BMI, nasze nawodnienie, procentowy skład ciała tj: mięśnie, tłuszcz, masa kostna, poziom białka, tłuszcz trzewny, wiek ciała , tłuszcz podskórny, BMR. Dzięki temu uzyskamy pełny obraz stanu naszego ciała. Taka waga ma również bezpośrednie połączenie bluetooth z naszym telefonem, dzięki czemu możemy wrócić do naszych pomiarów zapisanych w aplikacji. 

Jak prawidłowo korzystać z wagi?

Wynik będzie najbardziej miarodajny jeżeli spełnimy kilka niezbędnych warunków:

- ważyć należy się w godzinach porannych

- na wagę należy wejść bosymi stopami

- pomiaru należy dokonać o stałych godzinach 

- nigdy nie należy ważyć się bezpośrednio po posiłku

- waga musi być ułożona na płaskiej powierzchni

- nie należy ważyć się w ubraniu


Przedstawiamy Wam naszą fantastyczną wagę, która nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Waga skonstruowana jest tak, aby spełniać wszystkie wymagania jakich oczekujemy od takiego urządzenia. 
Nasza waga analityczna marki Berdsen posiada wszystkie funkcje pomiaru masy ciała takie jak:

 

-BMI-wskaźnik masy ciała,

-BMR- wskaźnik spalanych dziennie kalorii

-waga,

-ilość tkanki tłuszczowej,

-otłuszczenie narządów wewnętrznych,

-ilość masy mięśniowej,

-zawartość wody w organizmie,

-ilość tkanki kostnej,

-wiek ciała,

-poziom białka

Dodatkowo z wagi może korzystać równocześnie, aż 8 użytkowników. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i zapisuje tam wszystkie nasze pomiary. Aplikacja jest darmowa, dostępna na każdym urządzeniu Android, iOS. Waga automatycznie łączy się z telefonem za pomocą bluetooth. Nasza waga pokryta jest, aż 5mm warstwą szkła hartowanego! Maksymalny pomiar wagi to 180 kg, a dokładność pomiaru wagi jest jedną z najlepszych na rynku.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.