kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Lista produktów marki Ilumen

Marka Ilumen działa w wąskiej dziedzinie produktów elektronicznych takich jak: kamery wifi i nianie elektroniczne, czy lamki biurowe. Produkty marki Ilumen cechuje nowoczesny design i łatwość obsługi.

Marka Ilumen to od kilku lat dynamicznie rozwijająca się marka, oferująca dobrej jakości produkty w zasadniczo przystępnej cenie. Marka Ilumen stawia wysoki nacisk na jakość oferowanych produktów. Porównując parametry innych marek dochodzimy do wniosku, że w tym przypadku nie płacimy za logo, ale faktyczną jakość.  Ilumen ma w swojej ofercie dobrze już znane nianie elektroniczne z podglądem na telefon, możliwością robienia zdjęć, czy z kamerą obrotową nawet do 360'. Kolejnym znanym nam produktem są lamki LED. Tu także Ilumen ma się czym pochwalić, lampki posiadają wiele funkcji dodatkowych takich jak termometr, budzik, kalendarz, czy funkcję przypominania. Zaawansowana technologia oświetleniowa, którą zastosowano sprawia, że światło lampek jest bezpieczne dla naszego wzroku.

 • LAMPKA BIURKOWA LED ILUMEN LX-800

  59,00 zł

  Funkcjonalna lampka LED, która dzięki nowoczesnej technologii nie drażni wzroku i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

 • Lampka biurkowa LED kolory Ilumen LX-600

  69,00 zł

  Nowoczesny design lampki świetnie się wkomponuje w każde wnętrze.

 • LAMPKA BIURKOWA NA BIURKO LED WIELOFUNKCYJNA 5w1

  89,00 zł

  Nowoczesny design lampki świetnie się wkomponuje w każde wnętrze.

 • NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERĄ I MONITOREM CAM-S3

  339,00 zł

  Będziesz natychmiast wiedzieć, kiedy trzeba zareagować.