kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Lista produktów marki Chemoform

Chemoform to firma z 50 letnim doświadczeniem w produkcji chemii basenowej. Profesjonalne środki do pielęgnacji basenów wytwarzane są z dbałością o jak najwyższe standardy Unii Europejskiej. Tabletki chlorowe do basenu w 2017 roku otrzymały natomiast certyfikat JAKOŚĆ ROKU. Marka z takim doświadczeniem to zdecydowanie najlepszy wybór jeżeli chodzi o chemię basenową.

chemia basenowaMarka Chemoform od wielu lat dba o zdrową i bezpieczną wodę w naszych basenach ogrodowych jak i profesjonalnych basenach publicznych i sportowych. Dzięki doświadczeniu są jedną z wiodących marek na rynku i ich produkty są godne zaufania. Dzięki środkom pielęgnacyjnym, woda w Twoim basenie będzie krystalicznie czysta i bezpieczna dla Twojej skóry. Chemoform ma w swojej ofercie: środki zapobiegające wzrostowi glonów, tabletki chlorowe, chemia do dezynfekcji, środki koagulacyjne.

 • ALBA 1L ANTYGLON CHLOR CHEMIA BASEN MOCNY ŚRODEK

  24,00 zł

  Płyn do dezynfekcji wody basenowej.

 • FLOCKFIX PŁYNNY ŚRODEK KOAGULACYJNY 1L

  24,00 zł

  Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH.

 • TABLETKI MULTIFUNKCYJNE DO BASENU CHLOROX 200g 1kg

  55,00 zł

  Profesjonalny stabilizowany preparat chlorowy w formie wolno/długo rozpuszczających się tabletek 200g o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych przeznaczony do długotrwałej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych.

 • TABLETKI MULTIFUNKCYJNE DO BASENU CHLOROX 20g 1kg

  55,00 zł

  Profesjonalny stabilizowany preparat chlorowy w formie wolno/długo rozpuszczających się tabletek 20g o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych przeznaczony do długotrwałej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych.

 • TABLETKI MULTIFUNKCYJNE DO BASENU CHLOROX20g 0,5kg

  29,00 zł

  Błękitne tabletki chlorowe o działaniu bakteriobójczym do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych.