kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Lista produktów marki Plonos

PLONOS to marka, która oferuje produkty dedykowane uprawom roślin. W ofercie PLONOS znajdziesz produkty takie jak: tunele foliowe, szklarnie ogrodowe, skrzynie tarasowe i inne tego typu przedmioty. Marka PLONOS słynie szczególnie z bardzo wytrzymałej agrowłókniny ogrodowej.

Marka PLONOS jedna z wielu świetnych firm zajmujących się produkcja akcesoriów ogrodowych. Bardzo wytrzymała agrowłóknina, dostępna w różnych rozmiarach jak i w bardzo przystępnej cenie na każdą kieszeń. Firma produkuje również pawilony ogrodowe, które z pewnością są nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Taki namiot ogrodowy sprawdzi się nie tylko na rodzinne uroczystości, ale także uprzyjemni spędzanie czasu na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni, chroniąc użytkowników przed wiatrem, czy mocnym słońcem. Marka PLONOS ma bogatą ofertę szklarni ogrodowych, tuneli foliowych czy skrzyń ogrodowych. Ostatnio PLONOS powiększył swoją ofertę również o choinki świąteczne. Marka PLONOS przez wiele lat budowała swoją pozycję na rynku ogrodniczym, dzięki czemu jest jedną z chętniej wybieranych obecnie marek.

 • AGROTKANINA 1,6x100m 70g/m2 + SZPILKI 4903

  179,00 zł

  W słoneczne dni czarny kolor sprawia, że zwiększa się temperatura gleby, dzięki czemu stwarza korzystny mikroklimat wokół roślin.

 • FOLIA NA TUNEL OGRODOWY 2,5x4m ZAMIENNA UV-4 10m2

  259,00 zł

  Aukcja dotyczy samej folii - bez konstrukcji.

 • FOLIA NA TUNEL OGRODOWY 2x3,5m ZAMIENNA UV-4 7m2

  219,00 zł

  Aukcja dotyczy samej folii - bez konstrukcji.