kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Lista produktów marki Plonos

PLONOS to marka, która oferuje produkty dedykowane uprawom roślin. W ofercie PLONOS znajdziesz produkty takie jak: tunele foliowe, szklarnie ogrodowe, skrzynie tarasowe i inne tego typu przedmioty. Marka PLONOS słynie szczególnie z bardzo wytrzymałej agrowłókniny ogrodowej.

Marka PLONOS jedna z wielu świetnych firm zajmujących się produkcja akcesoriów ogrodowych. Bardzo wytrzymała agrowłóknina, dostępna w różnych rozmiarach jak i w bardzo przystępnej cenie na każdą kieszeń. Firma produkuje również pawilony ogrodowe, które z pewnością są nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Taki namiot ogrodowy sprawdzi się nie tylko na rodzinne uroczystości, ale także uprzyjemni spędzanie czasu na świeżym powietrzu w chłodniejsze dni, chroniąc użytkowników przed wiatrem, czy mocnym słońcem. Marka PLONOS ma bogatą ofertę szklarni ogrodowych, tuneli foliowych czy skrzyń ogrodowych. Ostatnio PLONOS powiększył swoją ofertę również o choinki świąteczne. Marka PLONOS przez wiele lat budowała swoją pozycję na rynku ogrodniczym, dzięki czemu jest jedną z chętniej wybieranych obecnie marek.

 • PAWILION OGRODOWY PLONOS 2 ŚCIANY 300x300cm 4937

  159,00 zł

  Pawilon ogrodowy Plonos wykonany został z wytrzymałego malowanego proszkowo stelażu, który zapewnia maksymalną żywotność i stabilność całej konstrukcji.

   

 • PAWILON OGRODOWY 4 ŚCIANKI 3x6m ZIELONY PLONOS

  399,00 zł

  Pawilon ogrodowy - idealny do ogrodu jako miejsce spotkań z najbliższymi.