Reklama

Chemia basenowa preparat do dezynfekcji ALBA - 1L

29,00 zł
Brutto

Preparat Alba firmy Chemoform, to środek działający przeciwko glonom.

Ilość

Preparat Alba firmy Chemoform, to środek działający przeciwko glonom. Jest to preparat w płynie, nie zawierający chloru. Można używać go także w połączeniu z innymi chemikaliami oraz chlorem. Oprócz utrzymania czystości w basenie, posłuży również do dezynfekcji kabin kąpielowych, podłóg i mat.

Alba to produkt, który działa przeciw glonom, powstającym w wodzie basenowej. Preparat w płynie nie zawiera chloru i jest bezzapachowy. Można go stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi chemikaliami i chlorem.

- Produkt płynny, niskopieniący.

- W podanym rozpuszczeniu bez smaku, bez zapachu.

- Nadaje się do stosowania równocześnie z innymi chemikaliami i chlorem.

- Dezynfekuje również kabiny kąpielowe, podłogi i maty.

Działa glonobójczo przy stężeniu 80 cm3/m3, czas kontaktu 60 min. t. 20C i grzybobójczo w stężeniu 320 cm3/m3 czas kontaktu 60 min. t. 20C.

Sposób użycia:

Po czyszczeniu basenu, przede wszystkim spryskać fugi i rogi 1% roztworem Alby i wody.

Podstawowe dozowanie: Na każde 10m3 wody 100ml Alby. Obliczoną ilość należy rozpuścić z wodą w proporcji 1:10 i wlewać wzdłuż brzegu basenu do wody. Włączyć pompę filtrującą.

Dozowanie dodatkowe: Na każde 10m3 wody 50ml Alby co ok. 2 tygodnie. Przy dużej liczbie kąpiących się, wysokiej temperaturze, opadach atmosferycznych, należy dodatkowe dozowanie zwiększyć.

Nie mieszać Alby z preparatami chlorowymi przed użyciem i nie stosować do stawów zarybionych. Idealne pH wody basenowej 7,0 - 7,4 (wg normy DIN).

UWAGA: Pełen opis produktu oraz dokładna instrukcja stosowania zawsze znajduje się na etykiecie opakowania - przy dozowaniu chemii basenowej prosimy postępować wyłącznie według zaleceń producenta podanych na etykiecie produktu. Etykieta produktu może się różnić od przedstawionej na zdjęciach.Alba
100 Przedmioty

Napisz swoją opinię

Chemia basenowa preparat do dezynfekcji ALBA - 1L

Preparat Alba firmy Chemoform, to środek działający przeciwko glonom.

Napisz recenzję