Reklama

Flockfix płynny środek koagulacyjny 1L

22,00 zł
Brutto

Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH.

Ilość

Szukasz skutecznego środka do poprawienia jakości i czystości wody w Twoim basenie? Środek koagulacyjny Flockfix będzie świetnym rozwiązaniem. Stosuje się go w celu usunięcia zmętnień w wodzie oraz instalacjach, a także jako środek do uzdatniania wody  - zarówno pitnej, jak i tej w basenach kąpielowych. Występuje w postaci płynu, który można stosować bezpośrednio lub rozcieńczać - nawet w proporcjach 1:10. Preparat ułatwia proces koagulacji - łączenia się zanieczyszczeń w grupy i wytwarzania osadu. Za jego sprawą zanieczyszczenia łączą się tworząc duże płatki, które łatwo zebrać - zakres koagulacji wynosi od 4,5 do 9,5 pH. Równie skuteczny jest Flockfix wysokoskoncentrowany - jednak ten środek z powodzeniem może być dla niego alternatywą.

Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH. Jego działanie polega na minimalizowaniu zmętnień w wodzie. Flockfix ułatwia łączenie się zanieczyszczeń w duże płatki, które można łatwo usunąć z basenu.

Cechy:

- optymalne działanie przy pH 4,5 - 9

- długi termin przechowywania

- używa się bez rozcieńczania lub w rozcieńczeniu 1:10

- działa szybko poprzez tworzenie dużych płatków

- do basenów kąpielowych, ścieków komunalnych i przemysłowych

Stosowanie:

Flockfix płynny wlać wieczorem bezpośrednio do wody. 100 - 150 g na każdem 10 m3 wody.

Przy dużych obciążeniach wody zaleca się wlać 200 - 300g. Whirpool 7 - 12 g na 1m3.

Wytworzone płatki następnego dnia po dozowaniu powoli odessać specjalnym urządzeniem (odkurzaczem) przy ciągłym oczyszczaniu pompą filtrującą. Flockfix płynny ustawić na 0,5 - 1,3 g na każdy m3 wody obiegowej.

Flockfix płynny można rozcieńczać w stosunku 1:10 przy pompach o dużej wydajności.

Nie składować na mrozie.

UWAGA: Pełen opis produktu oraz dokładna instrukcja stosowania zawsze znajduje się na etykiecie opakowania - przy dozowaniu chemii basenowej prosimy postępować wyłącznie według zaleceń producenta podanych na etykiecie produktu. Etykieta produktu może się różnić od przedstawionej na zdjęciach.8151652480
100 Przedmioty

Napisz swoją opinię

Flockfix płynny środek koagulacyjny 1L

Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH.

Napisz recenzję