FLOCKFIX PŁYNNY ŚRODEK KOAGULACYJNY 1L

24,00 zł
Brutto

Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH.

Ilość

Wysyłka już od 8,12 PLN
2-3 dni

Szukasz skutecznego środka do poprawienia jakości i czystości wody w Twoim basenie? Środek koagulacyjny Flockfix będzie świetnym rozwiązaniem. Stosuje się go w celu usunięcia zmętnień w wodzie oraz instalacjach, a także jako środek do uzdatniania wody  - zarówno pitnej, jak i tej w basenach kąpielowych. Występuje w postaci płynu, który można stosować bezpośrednio lub rozcieńczać - nawet w proporcjach 1:10. Preparat ułatwia proces koagulacji - łączenia się zanieczyszczeń w grupy i wytwarzania osadu. Za jego sprawą zanieczyszczenia łączą się tworząc duże płatki, które łatwo zebrać - zakres koagulacji wynosi od 4,5 do 9,5 pH. Równie skuteczny jest Flockfix wysokoskoncentrowany - jednak ten środek z powodzeniem może być dla niego alternatywą.

Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH. Jego działanie polega na minimalizowaniu zmętnień w wodzie. Flockfix ułatwia łączenie się zanieczyszczeń w duże płatki, które można łatwo usunąć z basenu.

Cechy:

- optymalne działanie przy pH 4,5 - 9

- długi termin przechowywania

- używa się bez rozcieńczania lub w rozcieńczeniu 1:10

- działa szybko poprzez tworzenie dużych płatków

- do basenów kąpielowych, ścieków komunalnych i przemysłowych

Stosowanie:

Flockfix płynny wlać wieczorem bezpośrednio do wody. 100 - 150 g na każdem 10 m3 wody.

Przy dużych obciążeniach wody zaleca się wlać 200 - 300g. Whirpool 7 - 12 g na 1m3.

Wytworzone płatki następnego dnia po dozowaniu powoli odessać specjalnym urządzeniem (odkurzaczem) przy ciągłym oczyszczaniu pompą filtrującą. Flockfix płynny ustawić na 0,5 - 1,3 g na każdy m3 wody obiegowej.

Flockfix płynny można rozcieńczać w stosunku 1:10 przy pompach o dużej wydajności.

Nie składować na mrozie.

UWAGA: Pełen opis produktu oraz dokładna instrukcja stosowania zawsze znajduje się na etykiecie opakowania - przy dozowaniu chemii basenowej prosimy postępować wyłącznie według zaleceń producenta podanych na etykiecie produktu. Etykieta produktu może się różnić od przedstawionej na zdjęciach.8151652480
8 Przedmioty

Napisz swoją opinię

FLOCKFIX PŁYNNY ŚRODEK KOAGULACYJNY 1L

Flockfix to płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH.

Napisz recenzję