kupuj po kategorii

Kategorie

Reklama

Dostawa:

Dostawy produktów zakupionych w sklepie internetowym Sorteo.pl realizowane są w ciągu 24h -48h od momentu zakupu.

Czas dostawy

Czas realizacji dostawy przez firmę kurierską to maksymalnie 48 godzin. Oczywiście liczą się godziny w dniach roboczych od momentu wydania Twoich zakupów firmie kurierskiej. Odbiór przesyłki należy pokwitować u kuriera. Kolejną ważną informacją jest to aby otworzyć przesyłkę przy kurierze! Często omijamy tą czynność, jest ona bardzo ważna gdyby zakupiony towar został zniszczony podczas transportu. W przypadku gdy kurier nie zastanie Was w domu, zostawi awizo z określonym terminem ponownego doręczenia. Możesz równie odebrać swoją przesyłkę z centrali firmy kurierskiej. Adres centrali podany będzie na awizo. Czas przetrzymywania przesyłek w firmie kurierskiej to 7 dni roboczych, oczywiście licząc od drugiej próby doręczenia. Po upływie tego czasu, przesyłka zostanie do nas zwrócona. Zamówienia wysyłamy na terenie Polski jak i na terenie Unii Europejskiej. Ceny wysyłek na terenie Unii Europejskiej ustalane są indywidualnie.

Odbiór Osobisty w Krakowie

Złóż zamówienie na naszym sklepie i wybierz odbiór osobisty. Za paczkę zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką w naszym punkcie przy ul. Szyszko-Bohusza 36 w Krakowie. Dodatkowo obsługa naszego punktu chętnie pomoże Ci zapakować zakupy do samochodu :)

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki uzależnione są od wartości zamówienia, metody płatności jak i odbioru. Przy zamówieniach powyżej 150zł wysyłka jest darmowa. Koszt dostawy określony jest indywidualnie w opisie danego produktu.