LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY

144,00 zł
Brutto

Multifunkcyjny leżaczek to świetne rozwiązanie stworzone specjalnie, aby pomóc Tobie podczas opieki nad maluszkiem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka już od 8,12 PLN
2-3 dni
Dostępne metody dostawy:
Kurier DPD - płatność z góry

Wielofunkcyjny leżak dla dzieci z wibracjami

Kod produktu: 7308

Leżaczek wielofunkcyjny to fantastyczne rozwiązanie stworzone specjalnie, aby wesprzeć rodziców w trudach rodzicielstwa.

Leżaczek  cechuje się wyjątkowo przyjemną kolorystyką, co sprawia, że estetycznie sprawdzi się w absolutnej większości wnętrz.

Jednak przyjemna dla oka kolorystyka to nie wszystko - jego wielofunkcyjniość sprawi, że leżaczek okaże się nieocenionym wspraciem w wychodzi naprzeciw potrzebom Twojego dziecka. Taki leżaczekl;

 • pomaga maluchowi usnąć;
 • za pomocą delikatnych wibracji i kołysania z powodzeniem uspokaja dziecko;
 • dzięki zawieszonym zabawkom zapewni dziecku rozrywkę, jednocześnie wspierając rozwój wyobraźni.
LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY
LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY Marka Ricokids

Dlaczego kołysanie jest tak bardzo istotne dla naszych maleństw?

Kołysanie to jedno z najbardziej naturalnych uczuć dla każdego dziecka, jako że przez 9 miesięcy spędzonych pod sercem matki, każdy jej ruch jest odbierany przez dziecko, własnie jako kołysanie.

W związku z tym kołysanie daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, ponieważ odnosi się do czegoś, co dziecko dobrze zna, w tym świecie pełnym niezrozumiałych nowości.

Kiedy dziecko czuje się niespokojne wystarczy je delikatnie ułożyć w leżaczku i zakołysać - dodatkowa możliwość delikatnych wibracji sprawia, że pomoc w uspokojeniu się dziecka jest skuteczniejsza niż kiedykolwiek.

Stale bawisz się ze swoim maleństwem, ale ono okazuje się nieskończonym wulkanem energii, a Ty masz jeszcze inne obowiązki danego dnia? Wystarczy ułożyc dziecko delikatnie w leżaczku, włączyć wibracje i zakołysać, a Twoje dziecko uspokoi się i uśnie niemal natychmiastowo, a Ty w końcu masz czas na zajęcie się innymi sprawami; czy to kolejne obowiązki, czy chwila upragnionego odpoczynku.

Zabawki w kształcie zwierzątek są zawieszone na ładnym pałąku na rzepy, dzięki czemu z ławością można je zdjąć, w celu zmiany kolejności, czy nawet zawieszenia innych, ulubionych zabawek Twojego maleństwa.

Tryb uspokajającej wibracji

Wystarczy włączyć wibracje w leżaczku i ułożyć wygodnie malucha. Dziecko się zrelaksuje i po chwili zaśnie, a Ty będziesz mógł przez chwilę zająć się swoimi obowiązkami.

Leżaczek to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie potrzebujesz coś zrobić, a Twoje dziecko jest rozbudzone. Dzwoni do Ciebie pilny telefon albo musisz odebrać paczkę od kuriera. Nic prostszego - wkładasz dziecko do leżaczka i realizujesz pilną sprawę.

LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY Waga dziecka 0 - 18 kg

Leżaczek to idealne rozwiązanie na niespokojne dziecko.

W sytuacji, w której nasz maluch jest stale niespokojny, należy jedynie włączyć system wibracji, który jest zamontowany w leżaczku, po czym ułożyć wygodnie dziecko do snu. Dziecko się zrelaksuje i po chwili zaśnie, a Ty będziesz mógł przez chwilę zająć się swoimi obowiązkami.

Leżaczek to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie potrzebujesz coś zrobić, a Twoje dziecko jest rozbudzone. Dzwoni do Ciebie pilny telefon albo musisz odebrać paczkę od kuriera.

Odpoczynek i zabawa w jednym leżaku

Leżaczek w swoim yposażeniu posiada zdejmowany pałąk z przyczepionymi szeleszczącymi pluszakami. Zagwarantują one Twojemu skarbowi zabawę, a Tobie chwilę odpoczynku. Te szczególne zabawkowe zwierzaki stymulują zmysł wzroku oraz rozwijają wyobraźnię, zapewniając naszemu maluchowi rozrywkę.

Kraina miękkości i kolorystyka

Leżaczek został zrobiony z wyjąktowo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu Twoje dziecko będzie się czuło w nim komfortowo, bez ryzyka otarć i odparzeń.

Sam pałąk, na którym zawieszone są zwierzątka jest obłożony pianką i materiałową warstwą, dzięki czemu jest bezpieczny i przyjemny w dotyku.

Poszycie można z powodzeniem zdjąć i wyprać, dzięki czemu użytkowanie leżaczka będzie zawsze higieniczne.

LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY Kod producenta 7308
LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY Rodzaj Leżaczek

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twojego malucha to priotytet

To nautralne, że  jako rodzic dążysz do zapewnienia Twojemu potomstwu kompletne bezpieczeństwo. Doskonale zdając sobie sprawę z wymagań rodziców, wyposażyliśmy leżaczki w systemy zabezpieczające:

 • Pasy zabezpieczające, 3-punktowe, które satbilizują pozycję Twojego dziecka i uniemożliwają wypadnięcię.
 • Nóżki antypoślizgowe - zapewniają bezpieczeństwo przez zwiększenie przyczepności do podłoża i minimalizując ryzyko przewrócenia się leżaczka.

Produkt całkowicie bezpieczny dla dzieci - spełnia wszystkie normy wymagane w UE!

LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY

Specyfikacja:

 • marka Ricokids
 • metalowa rama i wytrzymałe tworzywo
 • blokada bujania
 • maksymalne obciążenie podczas bujania - do 9 kg
 • maksymalne obciążenie z blokadą - do 18 kg
 • regulacja nachylenia oparcia 2 stopniowa
 • system wibracji (bateria LR20 1.5v –brak w zestawie)
 • dla wieku: 0+
 • waga: 3,2 kg
 • wymiary opakowania: 53 x 39 x 9 cm
7308
2 Przedmioty

Napisz swoją opinię

LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE ZABAWKI WRZOSOWY

Multifunkcyjny leżaczek to świetne rozwiązanie stworzone specjalnie, aby pomóc Tobie podczas opieki nad maluszkiem.

Napisz recenzję